POLONEZA CZAS ZACZĄĆ...

20230621_150108
STARSZAKI UROCZYŚCIE POŻEGNAŁY PRZEDSZKOLE
"Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie"
21 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola w grupie czwartej. Rozpoczęła się przepięknie zatańczonym polonezem. Tego dnia "Słoneczka" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz zdobyte umiejętności. Było dużo  uśmiechu, lecz także i łzy wzruszenia. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękny występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz słodkie upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników  za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!