"ŻYCZENIE" DISNEYA

PRZEDSZKOLAKI W KINIE
Dzisiaj 4, 5 i 6-latki uczestniczyły w wycieczce do kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim. "Życzenie" to animowana komedia muzyczna- przenosi ona widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła - gwiazdka o ogromnej mocy.
Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi - władcy Rosas, królowi Magnifiko. Dzieci po raz kolejny mogły się przekonać, że dobro zwycięża. Głównym celem wycieczki było nie tylko nabywanie umiejętnosci uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań w kinie. Maluchy nie zawiodły, zachowywały się wzorowo:)