ŻEGNAJ MARZANNO ZIMOWA PANNO !

NARESZCIE WIOSNA :)
W poniedziałek 27 marca wreszcie- oficjalnie wszystkie przedszkolaki przywitały wiosnę. Dzięki pomocy rodziców w naszym przedszkolu "zazieleniało". Przyjście  nowej  pory  roku – wiosny,  jest  doskonałą  okazją  do  tego,  by  uzmysłowić  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda. Choć marcowa pogoda pokrzyżowała nam plany wiosennego korowodu z marzanną na czele, to i tak bawiliśmy się wspaniale. Dzieci odgadywały zagadki, układały wiosenne puzzle, wspólnie śpiewaliśmy wiosenne piosenki. Marzanna- symbolizująca zimę, odjechała przedszkolnym pociągiem.
W ten  sposób  dzieci   miały okazję wyrazić  swoją  radość  z  przyjścia  nowej pory roku WIOSNY :)