XX EDYCJA

received_423076249357824
KONKURSU EKOLOGICZNEGO
"W ZGODZIE Z PRZYRODĄ"
     27 maja 2022 r. odbyła się XX edycja konkursu ekologicznego "W zgodzie z przyrodą". Głównym celem było kształtowanie u dzieci postaw proekologicznych. W konkursie wzięło udział dziesięć przedszkoli. Uczestnicy mieli do wykonania siedem zadań m.in. rozwiązywali krzyżówkę, układali obrazek z części, rozpoznawali odgłosy wody, segregowali odpady do odpowiednich pojemników oraz prezentowali wykonane przez siebie prace plastyczne nt. "Czysta i zanieczyszczona woda".
    Jury za wykonane prace i ich prezentację  przyznało  następujące miejsca :
pierwsze miejsce - Przedszkole Samorządowe nr 7
drugie miejsce - Przedszkole Samorządowe nr 16
trzecie miejsce - Przedszkole Samorządowe nr 26

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie przedszkolaki biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Piotrkowie Trybunalskim.
      Bardzo dziekujemy uczestnikom za udział w konkursie oraz gratulujemy posiadanej wiedzy i umiejętności. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu.