WYSTAWY PRAC PLASTYCZNYCH

20220606_140814
W NASZYM PRZEDSZKOLU
W maju i czerwcu w przedszkolu zorganizowano wystawy prac plastycznych. Można było podziwiać  m.in."Krajobraz wiosenny".  Dzieci swoje prace tworzyły w plenerze, w bezpośredniej obserwacji otoczenia przyrodniczego. Wystawa prac powstała na parkingu przedszkola. Kolejne dwie wystawy można oglądać w holu przedszkola. Pierwsza -  "Zakątki mojego miasta" to rodzinna praca plastyczna. Dzieci i Rodzice wykazali się niezwykłymi  zdolnościami plastycznymi oraz dużą wyobraźnią twórczą. Prace zostały wykonane bardzo starannie. Wykorzystano w nich  różnorodne  techniki plastyczne. Kolejna wystawa to "Herby miast Polski". Są to zbiorowe prace plastyczne, wykonane w każdej grupie wiekowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.