WYCIECZKA DO ZOO SAFARI

20220614_113934
W BORYSEWIE
We wtorek 14.06.2022r. starsze grupy przedszkolne były na wycieczce w Borysewie. Dzieci mogły tu podziwiać nie tylko najgroźniejsze dzikie zwierzęta - białe tygrysy bengalskie, białe lwy, pumę, białe wilki, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie, jedyne w Polsce bawoły afrykańskie i tapira. Oglądały także m.in. kangury,  wielbłądy jednogarbne i dwugarbne. Dużą atrakcją był przejazd ZOOkolejką, który umożliwił przedszkolakom obserwację różnorodnych zwierząt , a obecność przewodnika zapewniła interesujący komentarz dotyczący ich nazw i zwyczajów. Dzieci poznały także wiele zabawnych anegdot z życia  Ogrodu Zoologicznego. Ponadto, przedszkolaki uczestniczyły w pokazowym karmieniu białych tygrysów bengalskich. Dzieci z wycieczki wróciły zadowolone i pełne wrażeń.
Wyjątkowa aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury, to powody dla których Ogród Zoologiczny w Borysewie stanowi jedną z największych atrakcji w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.