WSZYSTKIE DZIECI

"Jedzie Święty Mikołaj,
Białą brodą świeci
Worek z prezentami
Ma dla grzecznych dzieci."

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka, co świadczyło o tym, że do przedszkola zbliża się Święty Mikołaj we własnej osobie. Towarzyszyła Mu Śnieżynka, pomagająca w rozdawaniu prezentów. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – ogromnie przejęte. Oprócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi i zachęcał ich, aby zawsze były grzeczne. Za prezenty przedszkolaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym wychowankom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.
Kochany Mikołaju bardzo dziękujemy za to, że nas odwiedziłeś.
Mamy nadzieję, że nie zapomnisz o nas w przyszłym roku !