WE WSZYSTKICH GRUPACH

Z OKAZJI DNIA BABCI
I DZIADKA
„Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia,
dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Licznie przybyli goście, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które wytrwale ćwiczyły. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz temu, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z każdej grupy:)