WALENTYNKI

Bez tytułu
W NASZYM PRZEDSZKOLU
We wtorek 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. Ten szczególny dzień przepełniony był wieloma atrakcjami. Dzieci, ubrane na czerwono, wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, kodowały, rozwiązywały różnorodne zagadki, "starszaki" - rozwiązywały krzyżówki itd. Przedszkolaki poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się, jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii. Ponadto, dzieci wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by wręczyć je jako walentynkę wybranej przez siebie osobie. Nie zabrakło również wspólnych tańców przy dźwiękach najpiękniejszych "walentynkowych"  piosenek.
Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!
Zapraszamy do fotogalerii.