ŚWIĘTO RODZINY

20240528_142356
W NASZYM PRZEDSZKOLU
     „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji, 28 maja  przedszkolaki  zaprosiły swoich najbliższych do wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym dzieci oraz wręczeniem rodzicom własnoręcznie wykonanych upominków. Nie zabrakło wspaniałej zabawy na „dmuchańcach” oraz pysznych smakołyków ( domowych wypieków, fontanny z czekolady, owoców,  popcornu, waty cukrowej i kiełbasek )
            Bardzo dziękujemy Rodzicom za dużą pomoc i zaangażowanie w organizację „Święta Rodziny”. Dzięki tak wielu przygotowanym atrakcjom dzień ten z pewnością dostarczył wszystkim dużo niezapomnianych wrażeń.
Zapraszamy do fotogalerii.