SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW

20220613_103827
Z LEŚNIKIEM
13.06.2022r.(poniedziałek) wszystkie dzieci spotkały się z leśnikiem. Pan Maciek przygotował prezentację na temat pory roku  "Lato". Ponadto, zapoznał dzieci z zasadami bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w kontakcie z przyrodą. Pan leśnik  pomógł także w przeprowadzeniu quizu "Co wiemy o ochronie przyrody ?" Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zorganizowanym spotkaniu. Z pewnością  wpłynęło ono pozytywnie na kształtowanie u przedszkolaków postaw proekologicznych. Dzieci pod kierunkiem Pani Marty przygotowały piękną pracę plastyczną przedstawiającą las i wręczyły ją Panu leśnikowi. Panie Maćku, bardzo dziękujemy  za spotkanie z dziećmi oraz przekazanie tak ważnych informacji o przyrodzie i jej ochronie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.