"POLONEZA CZAS ZACZĄĆ"

IMG_20220622_162844
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W GRUPIE CZWARTEJ
 22 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej  najstarszych przedszkolaków.
Abselwenci naszego przedszkola przygotowywali się do niej już od dłuższego czasu. W obecności rodziców wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne w programie pod hasłem  „ Przedszkola czas już minął nam…”. Nie zabrakło także poloneza, którym dzieci rozpoczęły swój występ. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Na zakończenie dzieci przepięknie  wykonały taniec do utworu „Down Under”.  Był to wyjątkowy występ, gdyż wzbudził wzruszenie zarówno u wychowawców, dzieci  i rodziców.
W dalszej części uroczystości nauczyciele złożyli absolwentom życzenia, wręczyli im pamiątkowe dyplomy, a rodzice nagrodzili  swoje pociechy  słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie odbyły się zabawy dowolne w ogrodzie przedszkolnym.
Były też pamiątkowe zdjęcia, które pozwolą utrwalić te niezapomniane chwile na dłużej.
Kolejni absolwenci opuszczają mury naszego przedszkola, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wspaniałych wakacji oraz wszelkiej pomyślności na nowej drodze obowiązków szkolnych.
Powodzenia, trzymamy za Was kciuki!