MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

spotkanie z Mikołajem
„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany GOŚĆ. Miał czerwony strój, długą, białą brodę i przybył z workami pełnymi prezentów. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas.  We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkich pięknymi prezentami. Nie zabrakło również wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Warto nadmienić, iż w dzisiejszym dniu oprócz spotkania z Mikołajem, dzieci uczestniczyły w wielu  "mikołajkowych konkursach".
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do fotogalerii.