MAMY III MIEJSCE

P1260516
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ZORGANIZOWANYM W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU "KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY".
Grupa "Słoneczek" (sześciolatków ) zdodyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym w ramach realizacji programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Jest to wysokie osiągnięcie, tym bardziej, iż w programie brało udział ponad dziewięć tysięcy przedszkoli z całej Polski. "Starszaki" zdobyły nagrodę w wysokości 5000 zł. Gratulujemy !!!
Celem konkursu była nauka szacunku dla przyrody i kształcenie dobrych nawyków życia w zgodzie z naturą, dotyczących: dbania o rośliny, zwierzęta i czystość powietrza, oszczędzania wody i energii, segregacji śmieci i recyklingu, właściwego odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu i ruchu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.