DZIEŃ MARCHEWKI

20220404_092114
W GRUPIE "SŁONECZEK"
 W poniedziałek 4 kwietnia dzieci z grupy trzeciej obchodziły "Dzień marchewki". Przedszkolaki,  w tym dniu odgadywały różnorodne "warzywne zagadki" , rozpoznawały marchewkę wśród innych warzyw oraz układały w całość pocięte obrazki z marchewką. Było robienie soku marchewkowego i chrupanie surowej marchewki. Nie zabrakło wyścigów "marchewkowych" oraz zabaw muzyczno - ruchowych przy piosenkach tematycznie związanych z realizowanym tematem. Na zakończenie dzieci wykonały "Marchewkowe stworki". Śmiechu i zabawy było co niemiara - ale o to właśnie chodziło, żeby ten dzień był wyjątkowy, inny od wszystkich - marchewkowy - zakręcony. Po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy na pewno wszystkie przedszkolaki będą zdrowe, piękne i uśmiechnięte. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.