DZIEŃ CHŁOPAKA

IMG_20221004_000622
W NASZYM PRZEDSZKOLU
W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, czy też w życiu przedszkola.
Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu chłopcy mogli wykazać swoją sprawnością ruchową, biorąc udział w licznych konkurencjach sportowych. Nie zabrakło licznych zabaw tanecznych, także z udziałem dziewczynek. Ponadto, chłopcy z najstarszej grupy musieli wykazać się wiedzą z zakresu motoryzacji oraz zasad savoir-vivre.
W tym dniu we wszystkich grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, dyplomy, medale oraz składały życzenia.
W każdej grupie był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.