W GRUPIE PIERWSZEJ
W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, 9 lutego dzieci z grupy pierwszej, zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola, by wystąpić dla Nich w przygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy. W pięknych strojach, dzieci przedstawiły bajkę  "O Czerwonym Kapturku". Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Nie zabrakło również wielu życzeń dla wszystkich Babć oraz Dziadków.