DZIECI Z GRUPY CZWARTEJ

20230417_094442
ZDOBYŁY III MIEJSCE ZA WYKONANIE PLAKATU
O AUTYZMIE
Międzyprzedszkolny konkurs promujący wiedzę o autyzmie został zorganizowany przez Przedszkole Specjalne "Kolorowe Kredki" z Piotrkowa Trybunalskiego.  Zadaniem uczestników było stworzenie plakatu przedstawiającego wyobrażenie dzieci o autyzmie. Temat brzmiał "Autyzm w świadomości dzieci". Miło nam poinformować, że dzieci z grupy IV zajęły III miejsce. W nagrodę otrzymały dyplom, voucher na zakup zabawek oraz drobne upominki.  Uroczystość ogłoszenia wyników odbyła się 17 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Dodatkowo, dzieci miały okazję obejrzeć występy artystyczne m.in. wychowanków Przedszkola Specjalnego. Imprezie towarzyszyła bardzo miła i serdeczna atmosfera, sprzyjająca pełnej integracji. Naszym przedszkolakom jeszcze raz gratulujemy !