CZTEROLATKI KOLEJNY RAZ

IMG_20220615_195347
W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ
Dzieci z grupy drugiej już po raz trzeci odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną. Przedszkolaki bardzo chętnie odwiedzają to miejsce. Tym razem aż trzy Panie bibliotekarki prowadziły z dziećmi różnego rodzaju zajęcia. Były to m.in. zabawy i śpiewy przy muzyce, oglądanie teledysków promujących codzienne czytanie książek oraz  fragmentów filmu "Podróże Pana Kleksa". Ponadto, podczas wizyty w bibliotece dzieci miały możliwość przeglądania książek trójwymiarowych, z których wyłaniał się np."wielki smok", widziały książki obrazkowe, książki "z dziurką",  jeżdżące na kołach, miekkie, wyglądające jak rzeźba oraz wiele innych zaskakujących i poruszających wyobraźnię. Przedszkolaki zobaczyły także jak wygląda karta czytelnicza oraz mogły same wypożyczyć wybraną książkę. To była ogromna frajda. Dzieci otrzymały od Pań słodkie upominki oraz kolorowanki w wersji kieszonkowej. Na koniec, na placu przed budynkiem bibliotecznym, zostały zorganizowane zabawy z bańkami mydlanymi. Bardzo serdecznie dziękujemy Personelowi pracującemu w Bibliotece Pedagogicznej za tak wspaniałe przyjęcie dzieci z grupy "Sówek". Przedszkolaki obiecały jak najczęściej odwiedzać bibliotekę ze swoimi opiekunami i korzystać z zasobów czyteniczych.