Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim

5 -LATKI NA ZAJĘCIU EDUKACYJNYM

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
IMG_20230122_165218
W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ
  10 stycznia grupa dzieci pięcioletnich uczestniczyła  w zajęciach edukacyjnych nt. "Zimowe zabawy wesołe i bezpieczne". Zostały one przeprowadzone w Bibliotece Pedagogicznej. Panie bibliotekarki zapoznały dzieci m.in. z zasadami bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Ponadto, zwróciły uwagę na odpowiednie ubieranie się w zależności  od temperatury. Na zajęciu nie zabrakło zabaw ruchowych (m.in. "bitwy na śnieżki"), graficznych  oraz tańca przy muzyce. Dzieci miały okazję wysłuchać wielu znanych i lubianych piosenek. Bardzo dziękujemy Paniom pracujacym w bibliotece za przygotowanie niezwykle ciekawych zajęć.
powrót