26 MAJA

Bez tytułu MM
odbyły się uroczystości
w grupach : I, II, III i IV.
"Maj to życie, maj to kwiatki
Maj to także Święto Matki,
Maj w uczucia jest bogaty,
Bo się zbliża Święto Taty".

26 maja w naszym przedszkolu we wszystkich grupach odbyły się uroczystości z okazji pięknych i niezwykle ważnych świąt, jakimi są : Dzień Matki i Dzień Ojca.  Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i tanecznych. W pięknych strojach przedstawiły bogaty program artystyczny -  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla Kochanych Rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach Rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.
    Po części artystycznej, Rodzice wraz z dziećmi komponowali "zdrowe i niezwykle kolorowe, efektowne kanapeczki". Przed degustacją była krótka prezentacja przygotowanych kanapek. Podjęte działania wynikały z realizacji koncepcji pracy przedszkola. Na spotkaniu nie brakowało wspólnych zabaw przy muzyce oraz w ogrodzie przedszkolnym.
Zapraszamy do oglądania (umieszczonych poniżej ) zdjęć z grupy I.
Zdjęcia z pozostałych grup znajdują się w kolejnych, oddzielnych zakładkach.