DZIEŃ KROPKI

20220915_103458
W NASZYM PRZEDSZKOLU
Piętnastego września przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. W związku z tym, dwie najstarsze grupy: trzecia i czwarta, uczestniczyły w zabawach zorganizowanych w Bibliotece Pedagogicznej. Dzieci miały okazję wysłuchać utworów literackich związanych z kropką. Uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce. Nie zabrakło również zajęć plastycznych rozwijających wyobraźnię dziecka. Na zakończenie otrzymały upominki oraz dyplomy. Było bardzo miło i sympatycznie. Młodsze przedszkolaki  również w ciągu całego dnia bawiły się "z kropeczką" m.in. szukały kropek na obrazkach, liczyły je, układały obrazki z części oraz tworzyły z kropek różnorodne kompozycje. Wszystkie dzieci z przedszkola spędziły ten dzień  niezwykle atrakcyjnie. Z pewnością będą go mile wspominać. Bardzo dziękujemy Paniom z Biblioteki Pedagogicznej za zorganizowanie dla dzieci zajęć i przygotowanie upominków. Zapraszamy do fotogalerii.