UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W GRUPIE IV

18 czerwca 2021r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie IV.  Rozpoczęło się  pięknie zatańczonym przez wszystkie starszaki  „Polonezem”. W dalszej części  artystycznej dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, których  treść  wskazywała na to, że absolwentom żal  rozstać się z przedszkolem. Ponadto,  wspominały  wspólnie spędzone chwile,  wesołe zabawy i ciekawe przygody.

Następnie odbyło się uroczyste wręczenie naszym absolwentom przez panią dyrektor pamiątkowych dyplomów i książek.

Na poprawę humoru po występie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Wszystkim starszakom życzymy, aby rozpoczynające się wakacje były czasem radosnym, przepełnionym zabawą, wyprawami w nieznane, ale także zasłużonym odpoczynkiem.
Drodzy Absolwenci ! Kolejny rok szkolny rozpocznijcie ze słowami:

"Na dalszą drogę życia,
weź trzy czarodziejskie słowa:
proszę, przepraszam, dziękuję,
 i w sercu je zachowaj.
Dzień dobry, do widzenia,
niech obce Ci nie będzie,
dni spędzone w przedszkolu
wspominaj miłe wszędzie."

Życzymy Wam powodzenia i wielu sukcesów w szkole, a także najwspanialszych wakacji  !!!