received_458046059811990
w naszym przedszkolu
         Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet "opowiedzieć mu o czymś bardzo ważnym".
       O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego przedszkola. W piątek 25 listopada, każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, wszystkie były kochane, urocze i wyjątkowe. Dzieci, w tym dniu,  poznały historię Święta Pluszowego Misia oraz wspólnie zaśpiewały i bawiły się przy piosenkach o misiach. Brały udział w zabawach sprawnościowych oraz ruchowych. Recytowały również wierszyki o swoich pluszakach. Ponadto, w grupie trzeciej odbyło się zajęcie otwarte z udziałem rodziców, w którym głównym bohaterem był pluszowy miś.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe ponieważ mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to "misiowe spotkanie" na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.